علی طاهری شرکت تیم سئو 021-88231072

افزایش رتبه کلمات کلیدی در گوگل

با بالا بردن کلمات کلیدی به صفحه اول گوگل تجارت خود را توسعه دهید، کافیست به ما اطمینان کنید.

بالا رفتن کلمات کلیدی در صفحات گوگل و رسیدن به مقصد نهایی که رتبه های اول گوگل می باشد اتفاقی نیست.

سئو برنامه ریزی، صبر، تحلیل، اندازه گیری و آزمایش می خواهد تا کلمات شما در گوگل رتبه بگیرد.

شرکت تیم سئو با تسلط کافی و به روز خود در زمینه بهینه سازی سایت شما مشتریان عزیز را در این زمینه یاری می رساند تا بتوانید به نتیجه کار خود که بازدید بالا از سایت و نهایتا افزایش درآمد می باشد، برسید.

 افزایش ترافیک سایت با کلمه کلیدی چگونه قابل انجام است ؟

کلمات کلیدی که توسط افراد جستجو میشوند دارای اهمیت بالایی هستند و در واقع در نتایج سرچ سعی میشود سایت هایی که با کلمات سرچ شده بیشتر در ارتباط هستند نمایش داده شود و در اختیار کاربران قرار بگیرد.

به تعداد دفعات تقاضا شدن یک کلمه کلیدی توجه داشته باشید که چه تعدادی از افراد آن کلمه کلیدی خاص را در طول مدت یک ماه جستجو خواهند کرد هر چه کلمه ای بیشتر سرچ شود یعنی از نظر کاربران محبوب تر است و بیشتر مورد توجه موتور های جستجو قرار میگیرد پس میتوان روی آن سرمایه گذاری مناسب داشت .

استفاده از کلمات هم اصول خود را دارد ، باید از کلمات کلیدی بهینه استفاده کرد و توجه داشته باشیم که استفاده بیش از حد از آنها ممکن است ایجاد مشکل کند .

تجربه نشان داده که کلمه هایی بهتر جواب میدهند و قابل کار کردن هستند که بیشترین جستجو و کمترین رقابت را در بین هم گروهان خود دارند.

بعد از اینکه کلمات کلیدی مناسب را انتخاب کردید انها را در متون خود بکار ببرید . محتواي صفحات سایت را با مهمترين کلمات کليدي پر کنید.

در افزایش رتبه سایت و seo از تکرار زیادی کلمات بپرهیزید این کار باعث میشود متن خود را گم کنید و مطالب شما مصنوعی به نظر بیایند . سعی کنید از هر 100 کلمه ای که در صفحه است حداقل 5 کلمه ی آن جزء کلمات کلیدی شما باشند و ترکم آن ها را حفظ کنید . کلمه های کلیدی را به صفحات مرتبطی که دارید لینک بدهید تا آن صفحات هم مورد بازدید قرار بگیرند .

کلمات کليدي را ابتداي پاراگراف های خود استفاده کنيد تا تاثیر بیشتری داشته باشد